Říjen 2007

Zkouknito.ic.cz

19. října 2007 v 23:00 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Všechno se přesouvá na můj nový a samostatný blogovací systém sem:
Díki.

Gympl - Film Download

18. října 2007 v 21:25 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Bloggeři
Torrent na film ke stažení - Gympl : ....
Hledáme torrent ke stažení, pokud by jste někdo měl torrent či link, kontaktujte mě: youporn@email.cz
Každýmu tak rádi pomůžete a společnosti uškodíte.

Mobil místo vibrátoru

18. října 2007 v 14:23 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Kalhotky Call Me dávají telefonování nový význam. Oblečení, které skrývá jen to nejnutnější z ženských partií, totiž výrobce doplnil o kapsičku na mobilní telefon. "Zapomeňte na vyzvánění, nastavte si jen vibrace," radí firma na svých stránkách.
Kalhotky zabalené do pouzdra ve tvaru srdce jsou k dostání za necelých deset dolarů, v přepočtu tedy asi dvě stovky korun. Na následujících videozáznamech můžete "klokaní" kalhotky vidět v akci.
Co si o tom myslíte ? Takový trapný články na libku. :D

Sony Ericsson - P1i

18. října 2007 v 7:37 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Informační Technologie
Špičkový komunikátor Sony Ericsson P1i nově nabízí bezdrátové připojení na Internet přes Wi-Fi a 3.2 megapixelový fotoaparát. Wi-Fi (802.11b) se může využít nejen pro prohlížení internetových stránek nebo pro stahování e-mailů, telefon totiž podporuje telefonování přes internet VoIP. Fotoaparát nabízí automatické ostření, blesk a může také sloužit jako skener vizitek, telefon totiž umí vyfocené vizitky přečíst a uložit jako kontakt.
Sony Ericsson P1i slouží rozměrný dotykový TFT displej s rozlišením QVGA. Je aktivní a dokáže zobrazit až 262 tisíc barev.

Sex ve 14 letech

17. října 2007 v 22:23 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Je to tak závažné, změnit zákon z 15 a posunout ho o laťku níž ? Co se tím změní...
Stejnak první sex probíhá většinou na prd, tak je lepší k tomu bejt o rok starší.
Problémy při prvním styku:
Přiblížil se den D. Mazlení už vám nestačí, promluvili jste si o antikoncepci, která je již připravena, máte zajištěné soukromí, správnou atmosféru a oba máte chuť na svoje poprvé. Když v tom se najednou objeví neočekávaný problém...
Všechno je příjemné do chvíle, než se kluk pokusí proniknout do dívky. Pak se najednou všechno zkomplikuje.
První překážkou, na kterou penis narazí v případě, že je holka panna, je panenská blána, hymen. Obvykle ji penis protrhne (defloruje). Toto je provázeno krátkou bolestí, která po několika sekundách sama zmizí a dívka může slabě krvácet....zde je víc: ...číst více

Být Nezávislej

17. října 2007 v 22:12 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Ráno vstaneš, nemusíš do školy, do práce. Pustíš si telku, koukneš do ledničky, vemeš něco dobrýho. Přečteš si noviny, který už jsou připravené na tvém stole. Nic zajímavého, vyjdeš na pláž. Slunce krásně pálí a ty jen přemejšlíš co dneska budeš dělat.
Po tvém plavání v bázenu sedneš do ferrárka, jedeš se projet po Miami Beach, zkoukneš pár holek a zajedeš si do luxusní restaurace.
Proč menšina lidí se má takhle ? Za čím stojí jejich úspěch ?
Co je vlastně tajemství úspěchu ......všiměte si, že každý kdo je úspěšný má cíl ! Pokud je to matka, která chtěla být matkou...pak je to úspěšná matka. Pokud někdo chtěl být programátorem a šel si za tím, pak je to úspěšnej programátor.
Člověk dospívá v 25 letech. Pokud se zeptáme 100 lidí kterým je 25 let a vezmeme si je o 50 let dopředu, tak pouze 1 bude bohatý, 5 finančně nezávislých a 50 jich bude na podpoře. Přitom každý z nich si myslel, že bude bohatý. Jen těch pár z nich si šlo opravdu za svým cílem a nenechalo se strhnout okolím.
Pokud někdo vyčnívá z davu, z okolí kde žije..tak se ho společnost snaží strhnout zase zpátky. Nikdy totiž nemá rád, pokud je chytřejší ten druhej než sám on. Proto jen ty silnější přežijou. Jediná rada je, běžte si za svým cílem !

Útěk z domova

17. října 2007 v 21:54 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Nemáš doma podporu, pořád do tebe prudí a ty nemáš kdo tě podrží ? Jo, tak to občas bejvá, ale co když se slovo občas změní ve slovo pořád ? Chceš utéct, ale nenacházíš k tomu sílu. Jo, já vim jaký to je.
Taky jsem to zažil, ale našel sem sílu a odletěl jsem do anglie. To mi bylo 17, tedkonc v dubnu 2007. Jěště než jsme odletěli, našel jsem si tam práci a bydlení na černo, to sem měl docela štěstí. Když sem přiletěl do Bristolu, napsal sem rodičům smsku, že mají dopis u mě v šuplíku. Tam bylo napsáno kam jsem šel, proč,...Během týdne se semnou spojily na ICQ, že pokud se nevrátim, musejí jít na Policii a říct to. Taky mě měli podle mobilního signálu, takže až budete chtít utíkat, neberte si s sebou mobila, alespoň né se svym číslem.
No, byl jsem jinej, jenže. Když mi oznámily, že se mám vrátit, něměl jsem letenku zpátky :D, tak mi jí museli obstarávat rodiče. Zajímavý byl příchod domů....již v Praze....
Máma: Ahoj....
Otec: Nazdár výletníku !!!!!
No a časem se to dalo zase do kupy a funguje to trochu líp. Ale co, teď mi bude 18 v prosinci, tak se to snad zlepší. . . počkejte si na mé další články, jak si plánuju život třeba, čim se lišim od ostatních.....
Jsem jinej, ale ve skutečnym slova smyslu.

Křišťálová Lupa 2007 - hlasování

17. října 2007 v 21:30 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Informační Technologie
Letos se koná již druhý ročník Křišťálové Lupy. Myslím, že něco podobného na českém internetu opravdu chybělo a i české internetové projekty si zaslouží být oceněny.

Pitva mimozemšťana - video

17. října 2007 v 21:22 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Na jednom blogu sem našel až obscení video. Jedná se o pitvu mimozemšťana, nevim kde ho ukradli, ale dost zajímavé:
taky chci mít takového mazlíčka doma, má někdo nějakou přípomínku snad k tomu ? :D

Emo - děti 21.století

17. října 2007 v 20:35 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Zmalovaný kluci, oldschoolový boty, proužkovaný oblečky…děti země 21.století…jo, tak bych nazval emo peoples. Sorry všem emíčkům, nerozumim vašemu stylu, ale stejnak si rejpnu.
EMO…nešťastný a melancholický stav mysli. Asi jo, na emo se davají jen ty lidi, kterým si myslim chybí buď sebevědomí, nebo ty co prostě chtějí být in a být obdivovány kolektivem kolem sebe

Youporn.ic.cz - Bloggeři útočí

17. října 2007 v 19:53 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz
Youporn.ic.cz - To je můj web, tenhle web si dělám taky z nudy když neprogramuju v céčku. Na ten jakoby blog se snažím dávat co nejzajímavější články, které na internetu najdu.
Sami se na ten web můžete mrknout: http://www.youporn.ic.cz
Žádně porno ! Jen decentní zadní strana blesku.

Zkouknito.cz

17. října 2007 v 19:50 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz
Jednou kdysi minulej týden, když jsem se tak zázračně nudil, sem si projížděl seznam s odkazama, zkoušel jsem jejich nevypovídanej napovídač a najednou na mě vyjelo slovo zkouknito.cz, tak sem koukal co to našlo a ono jenom kvalitní server se statistikou vyhledávání přes 7000 lidí denně. To je celkem slušný.
Už nějaký ten čas chci bloggovat, tak sem hledal právě díru v systému a jsem zvědavej jestli mě seznam pustí aspoň na titulní stranu. Ten jejich novej robot snad bude pracovat tak jak má :-)
Zkouknito.cz - Server, kde si můžete uploudnout svoje video, asi něco jako youtube, akorát v češtině. Ale proti nudě - ideální. Videa se dají řadit mezi nej. Jo a taky prej jestli někdo má zájem o trička, tak se klidně můžete přihlásit. Kdo by nechtěl nostit triko s nápisem "zkouknito.cz" proč ne viď ? Třeba do Karlovek bych s tim šel.
...tak sem se vypovídal a udělal můj první článek. Konečně jsem se stal bloggerem.