Být Nezávislej

17. října 2007 v 22:12 | zkouknito - Adam Černohous - Youporn.ic.cz |  Zkoukni To
Ráno vstaneš, nemusíš do školy, do práce. Pustíš si telku, koukneš do ledničky, vemeš něco dobrýho. Přečteš si noviny, který už jsou připravené na tvém stole. Nic zajímavého, vyjdeš na pláž. Slunce krásně pálí a ty jen přemejšlíš co dneska budeš dělat.
Po tvém plavání v bázenu sedneš do ferrárka, jedeš se projet po Miami Beach, zkoukneš pár holek a zajedeš si do luxusní restaurace.
Proč menšina lidí se má takhle ? Za čím stojí jejich úspěch ?
Co je vlastně tajemství úspěchu ......všiměte si, že každý kdo je úspěšný má cíl ! Pokud je to matka, která chtěla být matkou...pak je to úspěšná matka. Pokud někdo chtěl být programátorem a šel si za tím, pak je to úspěšnej programátor.
Člověk dospívá v 25 letech. Pokud se zeptáme 100 lidí kterým je 25 let a vezmeme si je o 50 let dopředu, tak pouze 1 bude bohatý, 5 finančně nezávislých a 50 jich bude na podpoře. Přitom každý z nich si myslel, že bude bohatý. Jen těch pár z nich si šlo opravdu za svým cílem a nenechalo se strhnout okolím.
Pokud někdo vyčnívá z davu, z okolí kde žije..tak se ho společnost snaží strhnout zase zpátky. Nikdy totiž nemá rád, pokud je chytřejší ten druhej než sám on. Proto jen ty silnější přežijou. Jediná rada je, běžte si za svým cílem !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama